Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania 2-pokojowe Przybysławice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

340 000 zł52,34 m² 6 495,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie znajdujące się w miejscowości Przebysławice.! dwa miejsca postojowe na wyłączność! Rozkład mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków(Przybysławice + 12 km)

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48 m przy ul. Wysłouchów. Lokal znajduje się na 6 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Lema

Czyżyny,Kraków(Przybysławice + 12 km)

1 790 000 zł79,07 m² 22 638,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, przestronne mieszkanie z widokiem na Park Lotników. Rozkład mieszkania: położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Sodowa

Zakrzówek,Kraków(Przybysławice + 12 km)

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ruczaj ul. Sodowa - nowe dwupokojowe mieszkanie z klimą i dużym balkonem Mam do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie na Ruczaju przy ul. Sodowej w kameralnym budynku. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Stachiewicza

Łobzów,Kraków(Przybysławice + 12 km)

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe przytulne mieszkanie na wynajem ul. Stachiewicza, kraków wymagana umowa najmu Z najmem okazjonalnym Lokalizacja: kraków, azory, ul. Stachiewicza Cena: 2400 zł + czynsz administracyjny ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków(Przybysławice + 12 km)

1 754 028 zł117,72 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 117,72 m w nowej inwestycji. Lokal w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji, co pozwala dostosować wnętrze do.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rydla

przy ul. Rydla,Kraków(Przybysławice + 12 km)

2 100 zł21,37 m² 98,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka położona na 2 piętrze w bloku położonym przy ul. Rydla, w pobliżu pętli tramwajowej Bronowice. Mieszkanie ma pow. ok. 22m2, znajduje się na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Boża Wola

Wieliczka(Przybysławice + 23 km)

449 000 zł37,72 m² 11 903,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przestronne 1 pokojowe mieszkanie 37,72 m2 z piwnicą, w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji na osiedlu Boża Wola. Atuty! * przestronne wnętrza * kameralny budynek z cegły *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Czarnochowice(Przybysławice + 22 km)

876 015 zł85,05 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja deweloperska przy granicy Z krakowem (czarnochowice) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków(Przybysławice + 12 km)

2 800 zł42,34 m² 66,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrzne nowoczesnego budynku przy ulicy Piltza 40. Inwestycja oddana do użytku w 2024 roku to kontynuacja przedsięwzięcia Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Ułanów

Czuby,Lublin(Przybysławice + 25 km)

647 000 zł79,27 m² 8 161,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na sprzedaż Lublin, ul. Ułanów, czuby. Duże mieszkanie z tarasem i możliwością dokupienia garażu. Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Ułanów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Źródlana

Przybysławice,małopolskie

300 000 zł50 m² 5 989,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Z przyjemnością przedstawiam mieszkanie położone w pięknej okolicy w miejscowości Przybysławice. Lokalizacja: przybysławice, gm. Zielonki Mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze.